استودیو FromSoftware به دنبال استخدام توسعه دهندگان برای چند پروژه جدید است

استودیو FromSoftware به دنبال استخدام توسعه دهندگان برای چند پروژه جدید است

FromSoftware در چند سال گذشته بسیار شلوغ بوده است – همانطور که معمولاً در مورد استودیو ژاپنی اتفاق می افتد – با ارائه دو بازی بسیار تحسین شده در Elden Ring و Armored Core 6: Fires of Rubicon، و همانطور که انتظار دارید، توسعه دهنده بازی های زیادی دارد. در حال حاضر موارد بیشتری نیز در خط تولید قرار دارند، که به نظر می‌رسد در حال آغاز یک حرکت استخدامی برای آن است.

همانطور که توسط IGN ژاپن مشاهده شد، FromSoftware قرار است در ماه دسامبر میزبان وبینارهایی باشد که برای استخدام در تعدادی از نقش‌های کلیدی در رشته‌های مختلف که روی چندین بازی آینده کار می‌کنند، تنظیم می‌شود.

فروم سافت‌ور می‌گوید: «برای فصل بعدی به ما بپیوندید،» و اضافه کرد که «به‌دنبال یک کارمند توسعه برای ایفای نقش محوری در چندین پروژه جدید است».

در حال حاضر، تنها پروژه‌ای که استودیو به طور رسمی روی آن کار می‌کند، یک توسعه بزرگ برای Elden Ring با عنوان Shadow of the Erdtree است که هنوز تاریخ انتشار قطعی ندارد، اما قرار است مدتی بعد از راه‌اندازی شود.

در همین حال، افشاگری‌های گذشته همچنین ادعا کردند که این استودیو در حال کار با سونی بر روی یک IP جدید است که انحصاری برای PS5 خواهد بود، که ظاهراً شبیه‌تر به Dark Souls خواهد بود تا مانند Sekiro یا Elden Ring.

دسته بندی شده در:

برچسب ها: