بازی Counter-Strike 2

Valve بیانیه جدیدی را منتشر کرده است که برنامه های خود را برای پیشرفت بازی Counter-Strike 2 نشان می دهد. این استودیو فاش کرده است که با توجه به نیازهای تکنولوژیکی عناوین اخیراً منتشر شده، این بازی تنها از ویندوز 64 بیتی و لینوکس پشتیبانی می کند.

کسانی که روی macOS یا سیستم‌عامل‌های ۳۲ بیتی قدیمی‌تر بازی می‌کنند، نمی‌توانند Counter-Strike 2 را بازی کنند. آن‌ها می‌توانند به نسخه قدیمی Counter-Strike: Global Offensive تا اول ژانویه دسترسی داشته باشند، زمانی که Valve قصد دارد به پشتیبانی از آن پایان دهد.

برای کاهش نگرانی‌های بازیکنانی که تحت تأثیر این تصمیم قرار گرفته‌اند، Valve اعلام کرده است که برای بازیکنانی که تصمیم به خرید Prime Status Upgrade کرده‌اند، بازپرداخت ارائه می‌کند، با این فرض که یا بازیکنان macOS هستند یا فقط می‌توانند روی سیستمی که از DirectX 9 یا نسخه 32 بیتی پشتیبانی می‌کند بازی کنند.

بازی Counter-Strike 2 پس از گذراندن قسمت های بهتر سال 2023 به عنوان یک عنوان بتا بسته، اخیراً برای رایانه های شخصی منتشر شد. این بازی به عنوان یک ارتقاء رایگان به Counter-Strike: Global Offensive عمل می کند.

دسته بندی شده در:

برچسب ها: