راک استار تایید کرد که بازی Grand Theft Auto 6 در اوایل دسامبر رونمایی خواهد شد.

اخیراً گزارش شده است که اعلام رسمی بازی موردانتظار Grand Theft Auto 6 – که برای اولین بار تایید شد که در اوایل سال 2022 در حال توسعه است – به زودی منتشر خواهد شد و اولین تریلر آن قرار است در ماه دسامبر فاش شود. این موضوع اکنون توسط خود Rockstar Games تایید شده است.

این شرکت اخیراً با استفاده از پلتفرم رسانه اجتماعی X، پیامی را به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود در ماه آینده منتشر کرد و از بازیکنان و طرفداران برای حمایت آنها و “فرصت ایجاد بازی هایی که واقعاً به آن علاقه مندیم” تشکر کرد.

این خبر بزرگ در انتهای پیام تایید شد و سام هاسر، یکی از بنیانگذاران و رئیس‌ ها، تایید کرد که اولین تریلر بازی Gand Theft Auto 6 در اوایل دسامبر، تقریباً یک ماه دیگر، رونمایی خواهد شد.

بازی Grand Theft Auto 6

هاوسر نوشت: «بسیار هیجان‌زده هستیم که به شما اطلاع دهیم که در اوایل دسامبر، اولین تریلر از Grand Theft Auto بعدی را منتشر خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر سال‌های بیشتر به اشتراک گذاشتن این تجربیات با همه شما هستیم.»

البته اوایل دسامبر زمانی است که The Game Awards برنامه ریزی شده است، اما باید دید که آیا این رویداد به عنوان صحنه ای برای رونمایی بزرگ Grand Theft Auto 6 عمل می کند یا اینکه Rockstar تصمیم می گیرد آن را طبق شرایط خودش انجام دهد.

پیش از این، بر اساس پیش‌بینی درآمد سال مالی آینده توسط شرکت مادر Rockstar، Take-Two Interactive، پیشنهاد شده بود که این بازی قبل از آوریل 2025 منتشر شود.

دسته بندی شده در:

برچسب ها:

,