بازی Lies of P بیش از ۱ میلیون نسخه در ماه اول فروخت

بازی Lies of P بیش از 1 میلیون نسخه در ماه اول فروخت

بازی Lies of P بیش از 1 میلیون نسخه در ماه اول فروخت.

NEOWIZ و استودیو Round8 اعلام کرده اند که بازی Lies of P در اولین ماه انتشار بیش از یک میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. بازی اکشن RPG شبیه سولز لایک در 18 سپتامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه شد. همچنین این بازی در Game Pass نیز موجود است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، سئونگچول کیم، یکی از مدیران عامل NEOWIZ، گفت: «این نقطه عطف باورنکردنی برای Lies of P پتانسیل بازی‌های کنسول کره‌ای را در صحنه جهانی ثابت می‌کند. پروژه Lies of P یک تلاش چالش برانگیز برای Neowiz و Round8 Studio بود و ما به آنچه با این عنوان به دست آوردیم افتخار می کنیم.

کارگردان جیوون چوی می‌گوید: «تاکنون استقبال فوق‌العاده‌ای بوده است، و ما از اینکه بیش از یک میلیون بازیکن قبلاً سفر خود را از طریق کرات آغاز کرده‌اند بسیار سپاسگزاریم. به همین ترتیب، ما برای آنچه در آینده برای Lies of P رقم می‌خورد هیجان‌زده هستیم و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا در زمان مناسب، بیشتر به اشتراک بگذاریم.»

Lies of P که بر اساس رمان پینوکیو ساخته شده است، در شهری در دوران بلو اپوک می گذرد که توسط عروسک های مرتد و یک بیماری عجیب تسخیر شده است. به عنوان P، بازیکنان باید آقای Geppetto و راهی برای تغییر اوضاع پیدا کنند. آنها با شخصیت های مختلفی در سراسر شهر ملاقات می کنند، برخی دوستانه و برخی دیگر کمتر، اما شما این گزینه را دارید که دروغ بگویید، که عواقبی دارد (از جمله تأثیرگذاری بر پایان).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *