ساکنین زمین قبل از پیدایش انسان چه کسانی بودند

ساکنین زمین قبل از پیدایش انسان

ساکنین زمین قبل از پیدایش انسان چه کسانی بودند

آیا قبل از اینکه انسان خلق شود و روی زمین زندگی کند ، موجودات بسیار پیشرفته دیگری هم روی زمین میزیسته اند؟
موجوداتی هوشمند و یا شاید شبیه به ما که دوران شان به سرانجام رسید و یا شاید مجبور به ترک زمین شده اند؟!
سیزده فیزیکدان اتریشی ، پس از هفت سال تحقیقات فوق العاده گسترده به کمک دانشمندان زمین شناسی و سنگ شناس ، بتازگی و قویا ادعا می‌کنند که زمین قطع به یقین مهمانانی بسیار خارق العاده قبل از ما داشته !! و سیارات دیگر جهان هستی ، حتی قبل از تولد زمین میزبان حیات طولانی تمدن‌های فرازمینی هوشمندی بوده‌اند.
گونه های مختلفی از موجودات فوق پیشرفته و دارای مدرن ترین تکنولوژی های خارق العاده ، قبل از خلقت نسل انسان روی سیاره زمین زیست میکردند و به فناوری‌‌های بی نهایت هوشمند دست پیدا کرده‌اند.. در سال 2013 در کشور صربستان گوی هایی بسیار دقیق تراش داده شده با ذرات عقیق داخلش پیدا شد که سنگ شناسان برجسته ی آلمانی قدمت آن را به 200 میلیون سال قبل بطور حدودی تخمین زده اند!! این گوی های بی نهایت عجیب و مرموز با این حجم از قدمت چه چیزی را از پس پرده آشکار می کند؟!!
“آدام فرانک” فیزیکدان ، اخترشناس و استاد دانشگاه روچستر نیویورک در این‌باره می‌گوید:
من معتقدم که به‌احتمال‌زیاد گونه‌های پیشرفته و تکامل یافته‌ٔ دیگری قبل از ما در روی سیاره ی ما در حال تولید فناوری بوده‌اند.
به این قضیه فکر کنید قبل از آن‌که ما به نتایج دست پیدا کنیم، گونه‌های پیشرفته‌ای به‌جز موجودات روی زمین ، در سیاره دیگری از جهان ، صدها میلیون سال قبل به این نتایج ما دست یافته اند ؛ و این تنها به یقین به ما بازگو میکند که دستاوردهایی که اینجا بر روی کره زمین اتفاق افتاده است حدود 5 میلیارد بار دیگر در طول تاریخ کیهانی اتفاق افتاده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *