ساکنین زمین قبل از پیدایش انسان

ساکنین زمین قبل از پیدایش انسان

آیا قبل از اینکه انسان خلق شود و روی زمین زندگی کند ، موجودات بسیار پیشرفته دیگری هم روی زمین میزیسته اند؟!
موجوداتی هوشمند و یا شاید شبیه به ما که دوران شان به سرانجام رسید و یا شاید مجبور به ترک زمین شده اند؟!!

سیزده فیزیکدان اتریشی ، پس از هفت سال تحقیقات فوق العاده گسترده به کمک دانشمندان زمین شناسی و سنگ شناس ، بتازگی و قویا ادعا می‌کنند که زمین قطع به یقین مهمانانی بسیار خارق العاده قبل از ما داشته !! و سیارات دیگر جهان هستی ، حتی قبل از تولد زمین میزبان حیات طولانی تمدن‌های فرازمینی هوشمندی بوده‌اند.
گونه های مختلفی از موجودات فوق پیشرفته و دارای مدرن ترین تکنولوژی های خارق العاده ، قبل از خلقت نسل انسان روی سیاره زمین زیست میکردند و به فناوری‌‌های بی نهایت هوشمند دست پیدا کرده‌اند.. در سال 2013 در کشور صربستان گوی هایی بسیار دقیق تراش داده شده با ذرات عقیق داخلش پیدا شد که سنگ شناسان برجسته ی آلمانی قدمت آن را به 200 میلیون سال قبل بطور حدودی تخمین زده اند!! این گوی های بی نهایت عجیب و مرموز با این حجم از قدمت چه چیزی را از پس پرده آشکار می کند؟!!
“آدام فرانک” فیزیکدان ، اخترشناس و استاد دانشگاه روچستر نیویورک در این‌باره می‌گوید:
من معتقدم که به‌احتمال‌زیاد گونه‌های پیشرفته و تکامل یافته‌ دیگری قبل از ما در روی سیاره ی ما در حال تولید فناوری بوده‌اند.
به این قضیه فکر کنید قبل از آن‌که ما به نتایج دست پیدا کنیم، گونه‌های پیشرفته‌ای به‌جز موجودات روی زمین ، در سیاره دیگری از جهان ، صدها میلیون سال قبل به این نتایج ما دست یافته اند ؛ و این تنها به یقین به ما بازگو میکند که دستاوردهایی که اینجا بر روی کره زمین اتفاق افتاده است حدود 5 میلیارد بار دیگر در طول تاریخ کیهانی اتفاق افتاده است!

دسته بندی شده در: