سریال ممنوعه شب های برره دوباره در دسترس قرار گرفت.

«شب‌های برره» به کارگردانی مهران مدیری که جز سریال‌های مممنوعه تلویزیون محسوب می‌شود و اجازه باز پخش از شبکه‌های داخلی را ندارد به شکل کامل در پلتفرم «تلوبیون» بارگذاری شده و در دسترش مخاطبان قرار گرفته است.

سریال کمدی «شب‌های برره» به کارگردانی مهران مدیری از جمله سریال‌های ممنوعه تلویزیون است که بعد از پایان پخش اولیه خود دیگر اجازه باز پخش به دست نیاورد. این سریال از محصولات گروه فیلم وسریال شبکه سه است که برای نخستین بار از دوم مهرماه سال 1384 روی آنتن این شبکه رفت.  تولید «شب‌های برره» به دلیل ایراداتی که به محتوای آن وارد شد ، نیمه کاره باقی ماند و به انتها نرسید. این سریال قرار بود در 120 قسمت به سرانجام برسد ، اما بعد از پخش قسمت 92 تولید آن متوقف و دیگر ادامه پیدا نکرد.

با توجه به همین مساله «شب‌های برره» بعد از پخش اولیه خود هیچگاه اجازه بازپخش به دست نیاورد، حتی در دهه 90 که شبکه‌های «آی فیلم» و«تماشا» فعالیت خود را به منظور بازپخش سریال‌های قدیمی شروع کردند، این سریال روی آنتن این دو شبکه هم نرفت.

البته شبکه «آی فیلم 2» که برنامه‌هایش از طریق ماهواره و برای کشورهای فارسی زبان ارسال می‌شود و در داخل قابل دسترس نیست یکبار این سریال را به شکل کامل پخش کرد.

هرچند تلویزیون ، آنتن شبکه‌هایش را در اختیار سریال «شب‌های برره» نگذاشته، اما این ساخته مهران مدیری را از طریق پلتفرم «تلوبیون» منتشر و در دسترس مخاطبان قرار داده است. در بخشی از این پلتفرم که اختصاص به سریال‌های خاطره‌انگیز دهه 80 و 90 دارد، سریال «شب‌های برره» به شکل کامل بارگذاری شده است.

سریال ممنوعه شب های برره دوباره در دسترس قرار گرفت

«شب‌های برره» یکی از موفق‌ترین سریال‌های تلویزیونی مهران مدیری است که فیلمنامه آن به سرپرستی پیمان قاسمخانی به نگارش درآمده است.

این سریال داستان روزنامه‌نگاری به نام «کیانوش استقرار زاده» با بازی سیامک انصاری است که بعد از چاپ مقاله‌ای علیه حکومت پهلوی به نقطه‌ای دور افتاده به نام «برره» تبعید می‌شود. او در آنجا به شخصیتی به نام «شیر فرهاد» با بازی مهران مدیری آشنا می‌شود و….

دسته بندی شده در: