سریال Arcane با فصل دوم به پایان می رسد

برای طرفداران Arcane هم خبر خوب داریم و هم خبر بد: این سریال محبوب نتفلیکس با فصل دوم که در نوامبر منتشر می‌شود به پایان می‌رسد، اما هنوز داستان‌های زیادی برای تعریف در دنیای انیمیشنی لیگ افسانه‌های کمپانی Riot Games و استودیوی انیمیشن سازی Fortiche وجود دارد.

کریستین لینک، یکی از سازندگان سریال در بیانیه‌ای گفت: “Arcane تنها آغاز سفری بزرگ‌تر در روایت داستانی ما و همکاری با استودیوی فوق‌العاده Fortiche است. از همان ابتدا، از زمانی که شروع به کار روی این پروژه کردیم، پایان‌بندی مشخصی در ذهن داشتیم، به این معنی که داستان آرکن با این فصل دوم به پایان می‌رسد. اما Arcane تنها اولین داستان از مجموعه داستان‌هایی است که می‌خواهیم در سرزمین رونترا تعریف کنیم.”

از زمان شروع پخش در نتفلیکس در نوامبر ۲۰۲۱، این سریال انیمیشنی بین طرفداران قدیمی بازی ویدیویی لیگ آف لجندز و تماشاگران جدید به محبوبیت زیادی دست یافته است. این سریال موفق به کسب چهار جایزه امی، از جمله بهترین برنامه انیمیشنی در سال ۲۰۲۲ و تحسین‌های فراوانی برای انیمیشن، موسیقی متن و داستان پیچیده‌اش شده است.

در Arcane، هیلی استاینفلد و الا پورنل به ترتیب نقش وی و جینکس، دو شخصیت قدرتمند از بازی‌های ویدیویی لیگ آف لجندز را برعهده دارند. این خواهر و برادر از هم جدا شده و بعداً با پیشرفت شهر خیالی و بخارپنکه‌ای پیلت‌اور به سمت جنگی ویرانگر با بخش زیرزمینی جنایت‌کار و کثیف آن یعنی Zaun، تبدیل به رقیب یکدیگر می‌شوند. در پایان فصل اول، جینکس به شورای پیلت‌اور حمله می‌کند که “زمینه را برای تشدید درگیری بین پیلت‌اور و زاآن فراهم می‌کند”، خلاصه‌ای از فصل دوم اینگونه بیان شده است.

تریلر فصل دوم درست بعد از حمله جینکس شروع می‌شود، جایی که کل پیلت‌اور به دنبال جینکس و ماده مخدر مخرب “Shimmer” هستند. این تریلر با رویارویی اوج‌گیرنده بین وی که دستکش‌های عظیم الجثه خود را در دست دارد و جینکس که یک مسلسل را به کار می‌برد، به پایان می‌رسد.

آرکن توسط لینک و الکس یی ساخته شده است، تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال شامل لینک، مارک مریل و برندون بک هستند.

دسته بندی شده در:

برچسب ها: