مرگ مرلین مونرو

پرونده سری و موثق مرگ مرلین مونرو

مستندات تازه رو شده نشان میدهد‍ مرگ مریلین مونرو بخاطر ترس از افشای راز بشقاب‌پرنده‌ها در امریکا بود..
یک مستند معتبر تازه نشان می‌دهد که مریلین مونرو هرگز بخاطر مصرف دارو نمرده بلکه او چون می خواست شواهد وجود موجودات فرازمینی در امریکا را فاش کند، کشته شد.

شبکه جهانی Fox در سه برنامه بلند و تحلیلی گزارشی را مورد بررسی موشکافانه قرار داد ، مایکل مازولا کارگردان مستندی به نام «آن اکنالجد» (Unacknowledged) یا به اصطلاح «شناخته نشده»، به یک سری «اسرار گمشده” می پردازد که یکی از آنها دلیل احتمالی مرگ مریلین مونرو بازیگر فوق العاده جنجالی و مشهور آمریکایی است؛ که چون از وجود بشقاب پرنده و موجودات فرازمینی و ارتباط مستقیم حکومت امریکا با بیگانگان اطلاع داشت و دولت را تهدید کرده بود که مدارک محرمانه را لو بدهد، کشته شد.

همچنین در یک قطعه ویدیو که اولین بار توسط سایت معروف فن آوری «گیزمودو» پیدا شد، بازیگر برل آویز براساس کپی مدارک رونمایی نشده از بیمارستان ادعا کرده بود که مریلین مونرو هرگز از استفاده زیاده از حد داروی مخدر نمرد. و این یک جعل تاریخی و ننگ آور برای سران آمریکاست.. دکتر استیون گیر مدیر وقت بخش اهداف سری CIA که موضوع اصلی این مستند است ظاهراً فرمان کشتن مریلین مونرو را در دست داشت چرا که 17 ماه بعد از مرگش ثابت شده بود مونرو با یک خبرنگار آلمانی در این باره مکالمه تلفنی داشت.

دسته بندی شده در: